مشاوره سئو

مشاوره سئو تخصصی

امروزه بیش از هر زمان دیگری سئو سایت فنی شده است و نیاز به مشاوره سئو توسط یک فرد متخصص حس میشود.، بنابراین انتخاب یک مشاور سئو و سئو با تجربه نیاز به کمی دقت و دانش دارد. از آنجایی که رقبا و مشاوران سئو ی آنها در همه زمینه ها تخصص و کار دارند وگرنه موفق نمی شدند پس باید در انتخاب مشاور سئوی وب سایت خود دقت و وقت صرف کنید.

در هر صنفی مهمترین عامل موفقیت مشاور و مربی خوب است.

چرا باید یک مشاور seo سایت در کنار ما باشد؟

آیا بهتر است ابتدا بگوییم مشاور سئو کیست؟ چرا باید سئو همراه ما باشد و این فرد چه فعالیت هایی را باید انجام دهد؟ تجزیه و تحلیل، بررسی و بهبود موقعیت وب سایت ها، بررسی موتور جستجو و لینک های دریافتی برای ارائه مشاوره تخصصی و همچنین راهنمایی و توصیه کار عملی و توصیه نکاتی به صاحبان وب سایت ها تا بتوانند ترافیک و کاربران ارگانیک را افزایش دهند. کاربران واقعی بیشتری را جذب کند

مشاوره آنلاین سئو و بازاریابی دیجیتال برای وب سایت ها

مهارت های یک مشاور سئو چیست و مشاور سئو چه وظایفی دارد؟ مهمترین مهارت شناخت و تمرکز بر استراتژی محتوا و همچنین داشتن پلان لینک سازی، همچنین تمرکز بر روی کلمات کلیدی و یافتن بهترین کلمات کلیدی برای وب سایت، ایجاد ارتباط بین وب سایت و شبکه های اجتماعی، محتوای با کیفیت و خوب، بررسی رفتار کاربران، پیشنهادات و کمک به جذب کاربران و ترافیک بیشتر نسبت به گذشته با بررسی رقبای وب سایت و پی بردن به نقاط ضعف و قوت وب سایت رقیب و وب سایت ما، کسب رتبه خوب و مناسب و همچنین قدرت استراتژیک و تفکر تاکتیکی و… شناخت الگوریتم های گوگل و حرکت به سمت رعایت قوانین و مقررات جدیدترین الگوریتم های گوگل…

 

همچنین بخوانید : چک لیست سئو ۲۰۲۴

 

پیشنهاد کارشناسان سئو پویان توسعه چیست؟


این است که قبل از طراحی وب سایت، یک مشاوره رایگان سئو دریافت کنید تا بهترین استراتژی بهینه سازی وب سایت خود را از ابتدا، حتی پس از طراحی، چه کوچک، چه جدید و چه بزرگ مشخص کنید. مهم نیست، شما می توانید از مشاوره رایگان سئو بهره مند شوید تا وب سایت شما کارایی لازم را داشته باشد. انجام خدمات سئو بسیار گسترده و پیچیده است و شما هرگز بدون برنامه ریزی و داشتن دانش فنی لازم نمی توانید سئوی موثری را انجام دهید. می توانید از مشاوران سئو رایگان درخواست کنید تا نمونه ای از کار سئوی خود را به شما نشان دهند.

بپرسید چگونه باید رتبه وب سایت را افزایش دهم، دلیل اینکه من هیچ بازدید کننده ای ندارم چیست؟

از آنها بپرسید چرا با کاهش رتبه و هزینه های پشتیبانی خدمات سئو مواجه شدم. بنابراین در هر صورت بهتر است از مشاوره رایگان سئو کمک بگیرید.مشاوران سئو می توانند اطلاعاتی در مورد مراحل سئو ارائه دهند. در مورد ابزارهای تجزیه و تحلیل و بهینه سازی و همچنین الگوریتم های هوشمند گوگل، نحوه تولید محتوای معمولی و با کیفیت، نقش کلمات کلیدی و نحوه انتخاب صحیح آنها را به شما می گویند و می توانند وضعیت فعلی سایت شما را به شما بگویند. ، وب سایت خود را بررسی کنید.

وظایف مشاور سئو

مشاور سئو باید از یکسری موارد آگاهی و آگاهی داشته باشد و بتواند آنها را پیاده سازی کند. موارد زیر بیشتر مواردی است که مشاور سئو باید بداند:

دستیابی به جایگاه و رتبه صحیح در موتورهای جستجوگر گوگل همیشه دغدغه مشاور سئو است.
او نباید از بخش بازاریابی جدا باشد، یعنی باید اهداف بازاریابی مشتری و سئو را بشناسد و رقبا را تحلیل و شناسایی کند.

امکان بهینه سازی صفحات وب سایت، از جمله مواردی مانند یافتن و ادغام کلمات کلیدی، برجسته کردن کلمات کلیدی و غیره و همچنین شناخت و بررسی عناصری که موتورهای جستجو به آنها توجه می کنند (بررسی برچسب های هدینک از جمله H، H2، H6 و ساختار سایت و …)
سایت های بیلدینگ مشابه با کسب و کار خودمان را که رتبه بالاتری نسبت به ما دارند، پیوند دهید.
اطلاعات کافی در مورد سیستم های مدیریت محتوای CMS و نکات و ابزارهای آن داشته باشد.

نحوه استفاده ی مشاور سئو از ابزارهای سئو و موتورهای جستجو را بیاموزید.

 

همچنین بخوانید : چگونه سئو کار شویم ؟

تجزیه تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی:

پس از به دست آوردن کلمات کلیدی، باید بتواند این کلمات کلیدی را طبق استراتژی ها مدیریت کند، اولویت بندی این کلمات کلیدی را تعیین کند، مثلاً کلماتی که رقابت کمتری دارند، کلماتی با سودآوری بالا به دست آورد و بداند چگونه بر این اساس برنامه ریزی کنید برای آنها

نقشه برداری کلمات کلیدی:


هر کلمه کلیدی را به صفحات اختصاص دهید و سپس آنها را سازماندهی کنید.
و کلمات کلیدی را برنامه ریزی و پیاده سازی کنید که از مسائل ثانویه در سایت جلوگیری می کند.

مشاور سئو به بررسی و تجزیه و تحلیل کل وب سایت کمک می کند، خواه ظاهر وب سایت، نمایه سازی یا نه، کدها و برچسب های HTML و غیره.
از دیگر وظایف یک متخصص سئو دانستن بهترین روش های سئو، سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه و انجام کارهای وب سایت به صورت اصولی و مطابق با سئو کلاه سفید است.

با بردن وب سایت به بالای رتبه بندی گوگل می توان وب سایت را در لیست ۱۰ لینک اول گوگل قرار داد که در صفحه اول گوگل قرار دارند، یعنی با کلمه کلیدی مورد نظر، یکی از صفحات فرود ایجاد شده در وب سایت. ، یا پست های وبلاگ مقالات و غیره را می توان در لیست پیوندها قرار داد ۱۰. نمایش حروف اول گوگل.

اهمییت مشاوره سئو بهبود تجربه کاربر و نرخ CTR تبدیل:


افزایش و بهبود بازدیدهای صفحه، افزایش زمان ماندن در صفحه، افزایش کلیک ها نرخ CTR متخصص SEO باید قادر به تشخیص و حل مشکلات سئو تکنیکال در سئو سایت باشد، مانند خطاهای

۴۰۴ و canonicalization، ۳۰۱ یا ۳۰۲. خطا، خطای لینک شکسته، خطای سرور، خطای خزش نکردن صفحه یا صفحه، امکان تشخیص محتوای تکراری و اجتناب از درج آن، درج صحیح و بدون خطا فایل ربات، درج نقشه سایت و لینک های مهم در آن و اولویت بندی آن.
تمرکز بر جستجوی موبایل و سئوی موبایل
دانش میزبانی وب و دامنه، راهنمایی در این زمینه از جمله مکان سرور یا نام دامنه و پسوند آن و غیره.
متخصص سئو باید شاخص های اصلی KPI را بشناسد و از آنها برای به دست آوردن عملکرد بهتر استفاده کند.
استراتژی نامگذاری و ایجاد URL ها را به درستی تعیین کنید.
و…
هدایت وب سایت به مسیر اصلی با مشاوره با بازبین وب سایت

مزیت استخدام مشاور سئو

علاوه بر مشاوره سئو باید گزارش های ماهانه عملکرد و رتبه وب سایت در گوگل تهیه و ارائه کند.
تا صاحبان وب سایت با دید بهتری در سایر جنبه های دیجیتال مارکتینگ عمل کنند و بتوانند کسب و کار خود را تقویت کرده و به نتیجه نهایی برسند. .

 متخصص سئو کیست؟

در واقع لیست کارهایی که کمی در بالا ذکر شد. همراه با آگاهی از آخرین تکنولوژی ها و الگوریتم های گوگل و … توانایی مدیریت وظایف لازم برای موفقیت وب سایت.
متخصص سئو شخصی است که حداقل ۱۰۰۰۰ ساعت بر روی سئو وب سایت های مختلف کار کرده است.

تیم حرفه ای مشاوره سئو پویان توسعه

تمامی افراد شاغل در شرکت های سئو در ایران دوره آموزش مقدماتی و پیشرفته سئو را گذرانده اند و در تولید محتوای سئو تسلط کامل دارند. هر وب سایتی با هر نوع زبان برنامه نویسی و هر CMS متخصص خاصی در شرکت دارد. در مدت زمان معین به راحتی به صفحه اول گوگل برسید.

سئوی وب سایت شامل فعالیت هایی مانند رعایت استانداردهای موتور جستجوی گوگل است. به عنوان مثال مهمترین عنصر یک وب سایت استاندارد، چیدمان صحیح وب سایت است، همچنین معماری برنامه نویسی و نگارش صحیح بسیار مهم است. در واقع، این یک فرآیند مهارتی است که منجر به افزایش بازدید از وب سایت، بهینه سازی وب سایت و تولید محتوا می شود.

دلیل اهمیت سئوسایت

طراحی سایت نشان دهنده شماست و سئو اعتبار شماست. معرفی کامل با تمامی امکانات مطمئناً اعتماد کاربران را جلب کرده و آنها را به مشتری تبدیل خواهد کرد. اولین مرحله سئو، تحلیل و تایید کلمات کلیدی هدف است، این تایید همراه با آنالیز رقابت انجام می شود و همچنین استفاده از ابزار باعث می شود که این مرحله را به بهترین نحو طی کنیم.

سئو اساساً فرآیند به حداکثر رساندن فرصت دریافت ترافیک ارگانیک از موتورهای جستجو است. حل مشکلات کنسول جستجوی گوگل، افزایش سرعت وردپرس ، بهبود رتبه و رسیدن به صفحه اول گوگل و غیره. از جمله مسئولیت های شرکت سئو می باشد.

خرید بک لینک

مشاوره سئو در شرکت پویان توسعه

وقتی صحبت از روش های سئو می شود، قسمت های مختلفی به ذهن یک سئو کار می رسد.
سئوی داخلی یا سئوی خارجی یکی از بخش های سئو است که برای تمامی پروژه های شرکت ما با توجه به شرایط آنها به صورت همزمان انجام می شود.
قسمت بعدی که سئو به آن اهمیت می دهد سئو کلاه سفید، سئو کلاه سیاه و کلاه خاکستری است، قسمت اصلی کار ما قطعا سئو کلاه سفید است و در کنار آن فقط در قسمت سیگنال ها از سئو کلاه خاکستری استفاده می کنیم.

روش دیگری وجود دارد که مشتری چندان به آن اهمیت نمی دهد، اما سایت را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. سئو فنی و فنی با رعایت تمامی قوانین الگوریتم های گوگل است که مهمترین روش سئو برای به دست آوردن نتایج مطلوب و ماندگار است.

ابزار های گوگل چقدر در سئو به ما کمک می کنند؟

منظور ما از ابزارهای گوگل، سرچ کنسول و آنالیتیک است که روش کار با هر کدام به طور کامل در مقالات توضیح داده شده است. اما حال سوال اینجاست که آیا سئو بدون این ابزار امکان پذیر نیست؟ به طور خلاصه سئو حرفه ای همه چیز را ناخودآگاه به یاد می آورد و در حین سئو همه موارد را رعایت می کند اما با توجه به تغییر شرایط محیطی نیاز کاربران روزانه تغییر می کند و با کمک ابزار گوگل قطعا می توانید زودتر به نتیجه دلخواه برسید.

برای مشاوره ی سئو میتوانید با پویان توسعه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه ما باشید

مقالات مرتبط

ctr

CTR چیست؟

افزایش نرخ کلیک تبلیغات و ارگانیک با ۱۴ روش کاربردی فرقی نمی کند که به دنبال رتبه بندی بهتر در

ساخت ویدیو وایرال

راز ساخت ویدیو وایرال

ساخت ویدیو وایرال احتمالا یکی از آرزوهای هر بازاریاب است زیرا اگر بتوانید برند یا محصول خود را در این

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید
ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با استفاده از این سایت شما استفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.