رضا ایمانی کارافرین و موسس شرکت سلامت زندگی

رضا ایمانی، کارافرین حوزه سلامت و موسس شرکت سلامت زندگی ایمان، او در حوزه پرستاری تحصیل کرده و با تلاش و انگیزه بالا به خدمت رسانی به جامعه می‌پردازد. پس از تحصیل در دانشکده علوم پزشکی اسفراین، رضا ایمانی به تهران مهاجرت کرد و در بیمارستان‌های مختلف این شهر فعالیت‌های حرفه‌ای خود را آغاز کرد. او همچنین در بیمارستان‌های مختلف، به ویژه در بخش‌های بحرانی مانند بخش آی سی یو کرونا، خدمت رسانی کرده است. از سوابق و فعالیت‌های رضا ایمانی می‌توان به سابقه خدمت به عنوان سرپرستار و سوپروایزر در بیمارستان‌های مختلف و تاسیس شرکت سلامت زندگی ایمان اشاره کرد. او در این شرکت در حوزه‌های درمان، آموزش و فروش خدمات فعالیت می‌کند و تیم بزرگی از افراد در این مجموعه به کار مشغول هستند.

رضا ایمانی

رضا ایمانی

همچنین، رضا ایمانی فعالیت‌های پژوهشی و صنفی زیادی دارد و به تألیف کتاب‌ها و مقالات و برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه پرستاری مشغول است. او همچنین در حوزه پیگیری مطالبات جامعه پرستاری فعالیت می‌کند و در تاسیس انجمن‌ها و ائتلاف‌هایی برای احقاق حقوق کادر درمانی نقش داشته است. به طور کلی، رضا ایمانی یک کسب و کارآفرین به شدت متعهد و انگیزه‌مند در حوزه سلامت است که با تلاش‌های خود به ارتقای خدمات به جامعه می‌پردازد.

سوابق پژوهشی و صنفی

تالیف کتاب کمک های اولیه برای همه انتشار توسط انتشارات پندار قلم

رضا ایمانی کارآفرین ایرانی

مقاله بررسی جایگاه طب سنتی در اسلام و نگرش های موجود نسبت به آن ۱۳۹۵

مقاله بررسی نگرش دانشجویان پرستاری و فوریت پزشکی دانشکده علوم پزشکی اسفراین در مورد امتحان آسکی ۱۳۹۵

مقاله تاثیر تجارب کار در بالین بر روند پاسخ گویی به سوالات کنکور کارشناسی ارشد پرستاری

مقاله بررسی سطح ایمنی نسبت به هپاتیت ب در دانشجویان جدید الورود، قبل از ورود به بالین صنفی

رضا ایمانی از سال ۹۹ در حوزه پیگیری مطالبات جامعه پرستاری تلاش های فراوانی داشته و بارها برای احقاق حق پرستاران بیمارستان های شاغل در آنها اقدام کرده که چندین مورد هم منجر به احقاق حق شده است.

در سال ۱۴۰۱ رضا ایمانی با همکاری جمعی از دوستان اقدام به تاسیس انجمن و ائتلاف اعجاب پرستاری نمودند و برای احقاق حق کادر درمان تلاش های زیاد انجام دادند.

وی در سال ۱۴۰۲ در ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری کشور در قالب ائتلاف اعجاب پرستاری کاندید گردید.

مسئولیت های اجرایی رضا ایمانی

موسس شرکت سلامت زندگی ایمان

موسس آموزشگاه علمی مهارتی سلامت زندگی

موسس پنج کلینیک زخم و استومی در تهران بزرگ

موسس دو کلینیک درمان زگیل درمانی در تهران بزرگ

موسس آنلاین شاپ (زخم و پوست) سلامت زندگی

نماینده انحصاری فروش دستگاه لایت تراپی ایرانی

پرستار بیمارستان پارسیان

پرستار بیمارستان شهید مدرس

پرستار بیمارستان شهید طالقانی

پرستار بیمارستان قوه قضاییه

سرپرستار و سوپروایزر بیمارستان نیابش

جمع بندی

رضا ایمانی یک کارافرین متعهد و موفق در حوزه سلامت است که با تلاش‌های خود به ارتقای خدمات به جامعه می‌پردازد. او با تحصیلات در حوزه پرستاری و تجربیات حرفه‌ای خود، به تأسیس شرکت و آموزشگاه‌های مختلف پرداخته و در پیگیری مطالبات جامعه پرستاری نقش مهمی داشته است. همچنین، فعالیت‌های پژوهشی و صنفی او نیز نشان از تفکر و علاقه‌مندی وی به توسعه حوزه سلامت دارد. این همه لابه‌لای تلاش و انگیزه ایمانی در انجام وظایف خود و کمک به بهبود وضعیت سلامت جامعه را به خوبی نشان می‌دهد. در این مطلب سعی بر آن بود که بیوگرافی کاملی از کارآفرین مطرح و خلاق کشورمان را پوشش دهیم. تیم پویان توسعه در جهت رشد و تعالی و معرفی مفاخر ایرانی فعال در داخل کشور فعالیت میکند.