راهنمای دریافت اینماد برای وبسایت

در تمامی کسب و کارها داشتن مجوزهای لازم در جلب اعتماد مشتریان موثر است. اما از آنجایی که در کسب و کارهای مجازی خریدار مستقیماً با فروشنده در ارتباط نیست و نمی تواند به صورت فیزیکی در فروشگاه حضور داشته باشد، اعتماد کاربران به فروشگاه های مجازی کمتر است. بنابراین دریافت این مطالب برای مشاغل مجازی بیش از نان شب الزامی است. اما چگونه می توان این تصویر را دریافت کرد؟ چگونه می توان این مورد را دریافت کرد؟ در ادامه این مقاله با آموزش تصویری نحوه دریافت این محصول همراه ما باشید.

اینماد چیست؟

این فرم یک مجوز قانونی برای فعالیت در فضای اینترنت است که اگر قصد جلب اعتماد کاربران و همچنین افزایش فروش خود را دارید باید آن را دریافت کنید. در حال حاضر داشتن این محصول یکی از ضروری ترین مجوزها برای یک فروشگاه اینترنتی می باشد. Enamad مجوزی است که توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت به enamad.ir و همچنین فروشگاه های اینترنتی و حتی وب سایت های بدون درگاه اینترنتی اعطا می شود.

انواع اینماد

اینماد مورد بدون ستاره: این مورد موقت یا بدون ستاره پس از بررسی های لازم به شما تحویل داده می شود سایت شما در صورتی که شرایط اولیه را داشته باشد؛ به طور موقت هیچ ستاره ای برای کسب و کارهای کوچک در سایت قرار ندهید.

اینماد با یک ستاره: در صورت داشتن تمامی شرایط ذکر شده توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک، این مقاله یک ستاره دریافت می کند. (این برای سایت های رسمی و بزرگتر است)

اینماد بدون پرتال: این نوع مقاله برای وب سایت های شرکتی، خبری و … ارائه شده است. آنها درگاه پرداخت ندارند.

آیا همه میتوانند اینماد دریافت کنند؟

تقریباً هر وب سایتی که مجاز به فروش و معرفی کالاها و خدمات باشد می تواند این تصویر را بگیرد. البته سازمان توسعه تجارت الکترونیک شرایطی را برای دریافت نماد الکترونیکی برخی رشته های خاص مشخص کرده است. در مقاله آیا هر سایتی باید توکن اعتماد الکترونیکی داشته باشد؟ این را به تفصیل توضیح می دهیم.

شرایط دریافت اینماد چیست؟

همانطور که گفتیم برای تهیه این محصول ابتدا باید شرایط را فراهم کنید، در زیر شرایط دریافت کالا را به شما خواهیم گفت. ایمیل نماد اعتماد:

یک محصول یا خدمات باید در سایت ارائه شود.
کاربر می تواند فاکتور و هزینه های پنهان (سبد خرید) را مشاهده کند
همه محصولات قیمت مشخصی داشته باشد.
کسی که این مطالب را به سایت می آورد باید دامنه سایت به نام خود ثبت شده باشد.
آنها دارای اختیارات لازم برای انجام این کار هستند. برای نظارت بر اماکن عمومی ناجا توسط پلیس کنترل شود. این قسمت از کار به عهده شما نیست و باید تا زمان اعلام نتیجه صبور باشید.

مدارک لازم برای دریافت اینماد

برای دریافت این مطالب، متقاضیان به دو دسته تقسیم می‌شوند. متقاضی واقعی و متقاضی قانونی.

مدارک لازم برای متقاضی حقیقی

تصویری از مجوز کسب و کار، در صورتی که برای کسب و کار خود مجوز دریافت کرده اید.
گواهی نامه شخصیت واقعی < /span>تصویر مجوز یا مجوز فعالیتسوگندنامه شخص حقوقیاعلام آخرین تغییرات موضوع فعالیت شرکتاعلام آخرین تغییرات در نام مدیراناطلاعیه تغییرات اخیر آدرس، در صورت تغییر آدرستصویر اصلی اساسنامه .تصویر آگهی روزنامه رسمی.

مدارک متقاضیان حقوقی مانند شرکت های تجاری یا غیر تجاری

 

راهنمای دریافت این مورد
بعد، نحوه ثبت نام بصری را به شما نشان خواهیم داد.

۱. به سایت Inmad مراجعه کنید
در اولین قدم برای اطلاع از نحوه دریافت این محصول وارد سایت enamad.ir شوید.

راهنمای دریافت این کالا

سپس صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد:

راهنمای دریافت این مورد ۲
اکنون، با کلیک بر روی ” لطفا از طریق پنجره واحد تجارت الکترونیک وارد شوید” صفحه زیر باز می شود:

راهنمای دریافت این آیتم ۲

۲. در سامانه امتا ثبت نام کنید

پس از کلیک بر روی “ورود” صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. اخیرا برای ورود و ثبت نام در این سایت باید در سامانه امتا ثبت نام کرده و از این قسمت وارد شوید.

راهنمای دریافت این کالا

در این مرحله از آموزش، پس از کلیک بر روی دکمه “ثبت” نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت کنید. می توانید صفحه بعدی را ببینید. توجه داشته باشید که در این مرحله کد ملی و شماره همراه باید به نام صاحب کسب و کار وارد شود:

راهنمای دریافت اینماد

با کلیک بر روی “مرحله بعدی» به صفحه بعدی هدایت خواهید شد. با تکمیل اطلاعات زیر و تایید تلفن همراه، ثبت نام شما در Emta تکمیل می شود.

راهنمای دریافت این کالا

با کلیک بر روی “ثبت نهایی» صفحه زیر باز می شود و نام شما در بالای صفحه سمت چپ نمایش داده می شود:

راهنمای دریافت این مورد

۱. به سایت اینماد مراجعه کنید

اکنون باید روی “ورود” برای ورود به سامانه Inmad کلیک کنید. با کلیک بر روی دکمه ورود، به صفحه زیر هدایت می شوید:

راهنمای دریافت این کالا

اکنون باید از منوی “عملیات اساسی” به ” مدیریت کسب و کار» بروید و در نهایت بر روی “کسب و کار جدید» کلیک کنید و با این صفحه فرآیند ۸ مرحله ای روبرو خواهید شد.

۴. مشاهده اطلاعات هویت
این صفحه اطلاعات هویتی شما را نمایش می‌دهد و برای رفتن به تصویر زیر کافی است روی دکمه مرحله بعدی کلیک کنید:

راهنمای دریافت این مورد
۵. مشخصات اطلاعات کسب و کار
در این مرحله از یادگیری این مورد، باید نوع مورد را مطابق تصویر زیر مشخص کنید. سپس نام دامنه سایت خود را تایپ کرده و در فیلد بعدی نام فارسی و لاتین شرکت خود را وارد کنید. پس از اتمام، روی “مرحله بعدی» کلیک کنید:

راهنمای دریافت این کالا

۶. دسترسی فنی و اثبات مالکیت سایت.
در این مرحله از راهنمای دریافت این اطلاعات، باید با استفاده از یکی از روش های ذکر شده ثابت کنید که مالک کسب و کار هستید.

راهنمای دریافت این کالا

ساده ترین راه پیشنهادی ما این است که فایل را در سرور میزبان خود آپلود کنید. برای این کار باید وارد هاست خود شوید و طبق راهنمای زیر فایلی با نام درخواستی اینماد ایجاد کنید:

راهنمای دریافت این مورد
پس از ایجاد فایل درخواستی در هاست، روی دکمه “تایید آپلود” کلیک کنید. روی این کلیک کنید و سپس به مرحله بعدی بروید.

۷. قانونی بودن کسب و کار
در این مرحله باید رشته و زمینه کاری خود را در اینماد انتخاب کنید و در پایین صفحه نوع فروش خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.< /span>

راهنمای دریافت این کالا

۸. تأیید اطلاعات تماس و آدرس
در این مرحله از دریافت این محصول، باید اطلاعات تماس کامل خود را وارد کنید. Inmad اطلاعاتی مانند ایمیل، تلفن ثابت و آدرس را تأیید می کند و در نهایت ساعت پاسخگویی کسب و کار خود را در پایین صفحه وارد کرده و اطلاعات را ثبت می کنید.

راهنمای دریافت این مورد
۹. تایید این تعهد
در این مرحله از دریافت این مطالب باید موافقتنامه این مطالب را مطالعه کرده و بر روی تیک مربوط به موافقت نامه تعهد نامه کلیک کرده و سپس به مرحله بعد بروید: < /span>

راهنمای دریافت این کالا

۱۰. پرداخت هزینه تایید شده روی این کالا
در این مرحله از دریافت این کالا، باید هزینه سرویس این کالا را بپردازید.

راهنمای دریافت این کالا

برای پرداخت آنلاین روی کلمه پرداخت کلیک کنید:

راهنمای دریافت این مورد
پس از پرداخت، در نهایت روی دکمه مرحله بعدی کلیک کنید تا برای دریافت این مورد به مرحله نهایی بروید.

۱۱. این کد را دریافت کرده و تکمیل کنید
ثبت نام شما به مرحله نهایی رسیده است. در این مرحله فقط باید کد این محصول را کپی کرده و در وب سایت خود قرار دهید تا لوگوی این محصول در سایت شما ظاهر شود.

راهنمای دریافت این مورد
زمان دریافت رمز اعتماد الکترونیکی بستگی به تایید کارشناس دارد که ممکن است از دو تا چند روز طول بکشد. در صورت نیاز به ایجاد مجدد تغییرات در پنل inmad و اطلاعات یا تغییرات در سایت خود، کارشناسان به شما اطلاع خواهند داد.

هزینه ژتون اعتماد الکترونیکی چقدر است؟
هزینه این ژتون اعتماد الکترونیکی علاوه بر ارسال (حدود ۴۰ هزار تومان) هزینه کارشناس ۱۷۵ هزار تومان می باشد. این نرخ برای یک دوره ۲ ساله است.

هزینه دریافت این کالا

چگونه نوع این مورد را تغییر دهیم؟
در ابتدا، نماد آن موقتی خواهد بود. اگر می خواهید آن را ستاره کنید، گزینه زیر را انتخاب کنید. این تغییر ۱ تا ۲ روز طول می کشد.

آموزش دریافت این اطلاعات

نحوه قرار دادن این مقاله در سایت
برای اطلاع از نحوه درج این کد در سایت، ” دریافت کد نماد ” انتخاب کنید. کد را کپی کرده و در قسمت کد منبع وب سایت خود (نه بخش متن) قرار دهید. پس از آن تصویر این تصویر در سایت قرار می گیرد و کاربران با کلیک بر روی آن می توانند مشخصات کامل سایت شما را مشاهده کنند. اگر از سایت وردپرسی استفاده می کنید، می توانید افزونه وردپرس را نصب کرده و کد را در آن قرار دهید.

راهنمای دریافت این کالا

چرا باید این دارو را مصرف کنم؟
یکی از مهمترین دلایلی که دریافت این کالا را ضروری کرده است، تاثیر بسیار زیاد آن در جلب اعتماد مشتریان است. در واقع کاربران قبل از خرید از سایت ابتدا این آیکون را در سایت شما چک می کنند. در مقاله کسب اعتماد مشتریان فروشگاه اینترنتی در مورد نحوه جلب اعتماد مشتریان بیشتر بخوانید.

از طرفی اگر قصد دارید فروشگاه خود را به درگاه های مستقیم بانکی مانند ملی، ملت و … متصل کنید، ابتدا باید این اطلاعات را داشته باشید. البته باید بگویم که اتصال به یک رابط بانکی مانند زرین پال بدون دریافت این کد امکان پذیر است اما کمتر کاربر بدون این نماد به شما اعتماد خواهد کرد. همچنین اگر قصد استفاده از عملکرد پرداخت در محل را در فروشگاه اینترنتی خود دارید، برای جلب همکاری اداره پست باید این کالا را داشته باشید.

ایمیل ها و وب سایت های Torb راهی برای معرفی افراد به فروشگاه شما هستند. در واقع این دو وب سایت را می توان به عنوان موتورهای جستجوی فروشگاه های اینترنتی در نظر گرفت. برای ثبت نام در این دو سایت باید توکن الکترونیکی داشته باشید. از طرف دیگر، فعال بودن در ایمیل ها و ترب می تواند به شما کمک کند تا کاربران را سریعتر بشناسید. برای مطالعه بیشتر در مورد نحوه کار این دو سایت و همچنین ثبت نام، محتوای ” چگونه در ترب فروشنده شویم ” حتما بخوانید.

این مورد را دریافت کنید

دریافت این اطلاعات برای کسب و کارهای آنلاین باعث افزایش اعتماد مشتری می شود و ضروری است. اگر زمان یا دانش کافی برای انجام این کار ندارید،

تیم وب پویا محتوای شما را برای شما دریافت خواهد کرد!

هزینه ثبت این ستاره : ۹۵۰۰۰۰ تومان

این محصول را با ستاره سفارش دهید

هزینه ثبت نام این محصول بدون ستاره: ۶۵۰۰۰۰ تومان

این محصول را بدون ستاره سفارش دهید

الفینال

به دست آوردن این اطلاعات برای هر فروشگاه اینترنتی ضروری است و تاثیر مستقیمی بر میزان فروش فروشگاه اینترنتی شما دارد. بسیاری از کاربران پس از ورود به سایت شما به دنبال نماد اعتماد الکترونیکی می گردند و اگر آن را نیافتند از سایت شما خارج می شوند. خروج سریع کاربر از صفحه فروشگاه آنلاین شما، زمان صرف شده در سایت را کاهش می دهد و رتبه سایت را در نتایج گوگل پایین می آورد. بنابراین این محصول می تواند به افزایش اعتماد، فروش و حفظ کاربر در صفحه کمک کند. در این مقاله نحوه تهیه این مورد را بصورت مرحله به مرحله و ویدئویی توضیح دادیم و سپس نحوه قرار دادن آن را در سایت یاد گرفتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه ما باشید

مقالات مرتبط

ctr

CTR چیست؟

افزایش نرخ کلیک تبلیغات و ارگانیک با ۱۴ روش کاربردی فرقی نمی کند که به دنبال رتبه بندی بهتر در

ساخت ویدیو وایرال

راز ساخت ویدیو وایرال

ساخت ویدیو وایرال احتمالا یکی از آرزوهای هر بازاریاب است زیرا اگر بتوانید برند یا محصول خود را در این

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید
ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با استفاده از این سایت شما استفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.